Notice Of Race
Login  or Sign Up
sign in [-Boats Looking For Crew-] [-Help-] [-Contact-]
I-LYA Junior Racing
2018 I-LYA Junior Traveler Series Season
Race: TS1: Alum Creek Yacht Club


Click here for Series Results
Scoring Method: Finish

Return to Event's Page

 
Division:
420
Skipper NameClub
Grace SquiresHSC 1
Matt MroccaNCYC 2
Jack VanderhorstEWYC 3
Nadia ReynoldsHSC 4
Brady StarckCYC 5
Robert KeyserEWYC 6
Luke HealyEWYC 7
NATALIE DUGANcyc 8
Will McBrierEYC 9
Brendan DecatorNCYC 10
Daniel SnowNCYC 11
Chad SchaffnerCYC 12
Maclin StupayEWYC 13
Brendan SmuckerHoover Sailing Club 14
Aidan CarterCYC 15
Cordelia Van der VeerNCYC 16
Carly StarckCYC 17
Division:
420 Crew
Skipper NameClub
Michaela ODonnellHSC 1
Gretchen SiekNCYC 2
Daniel vanHeeckerenEWYC 3
Molly JonesHSC 3
Cameron FriedauerHSC 4
JP StarckCYC 5
Jake VargaEWYC 6
Stephanie PosedelEWYC 7
Joey Bonaccicyc 8
Ridgeway CaseEYC 9
Kassidy KennedyNCYC 10
Stephen LaPradNCYC 11
Will ThortonCYC 12
Andrew SusterEWYC 13
Brady SmithHoover Sailing Club 14
Bill LazzaroCYC 15
Cecilia DietschNCYC 16
Carly StarckCYC 17
Division:
Laser Radial
Skipper NameClub
Clayton HeadleeHSC 1
Siri SchantzHSC 2
Christopher McCollumEWYC 3
Michael BrichacekEWYC 4
Rebecca GlassPYC 5
Callie RuppenBYC 6
Nick MaudeEWYC 7
Emma FriedauerHoover Sailing Club 8
Klay RedmanLYC 9
Maggie SwaseyVBC 10
Olivia SmithBLYC 11
Santiago EchevarriaCYC 12
Grant GoffEagle Creek Sailing Club 13
Jonathan MackSJRT 14
Grace QuasebarthBerlinYacht Club (BYC) 15
Nate PrengerCCSC 16
Abbie Binzer Eagle Creek Sailing Club 17
Braxton BerrySJRT 18
Flygon ZhangCCSC 19
Lily SchwartzSJRT 20
Kent HowellHSC 21
David SkidmorePymatuning Yacht Club 22
Athan ZoesEWYC 23
Cora McVey-SteeleHSC 24
XiaoJiao HallHSC 25
Jack HadlockECSC 26
Lilli MaloneHSC 27
Elaina GarrettBerlin Yacht Club 28
Division:
Opti
Skipper NameClub
Michael CyrulNCYC 1
Molly PetriganVBC 2
Dylan RobertsonHSC 3
Nicholas RobertsonHSC 4
Jed LoryHSC 5
Ellen PetriganVBC 6
Molly MoreCowan Lake Sailing Association 7
Meagan RiniVBC 8
Lee McBrideEWYC 9
Lillian SmithCLSA 10
Lindsey MoreCowan Lake Sailing Association 11
Tessa NappiCowan Lake Sailing Association 12
Margaux NewmanCLSA 13
Porter MartinHSC 14
Eleanor SmithCLSA 15
Division:
Thistle
Skipper NameClub
Ethan TaylorNCYC 1
Robert StarckCleveland Yacht Club 2
Mason ShawHSC 3
Anthony KozaritzVBC 4
Collier EllisHSC 5

 


Copyright © 2012 Specware Inc. All Rights Reserved