Notice Of Race
Login  or Sign Up
sign in [-Boats Looking For Crew-] [-Help-] [-Contact-]
I-LYA Junior Racing
2018 I-LYA Junior Traveler Series Season
Race: TS3: Erie Yacht Club


Click here for Series Results
Scoring Method: Finish

Return to Event's Page

 
Division:
420
Skipper NameClub
Ian ReimelHSC/NCYC 1
Jack VanderhorstEWYC 2
Nadia ReynoldsHSC 3
Mason ShawHSC 4
Sophia vanHeeckerenewyc 5
Henry PolaskiEYC 6
Brady StarckCYC 7
Robert StarckCleveland Yacht Club 8
Luke HealyEWYC 9
Robert KeyserEWYC 10
Anthony FarrarErie Yacht Club 11
Halle MyersEYC 12
Libby WeixelEWYC 13
Emma EickertPCYC 14
Ellen PetriganVBC 15
Brendan DecatorNCYC 16
Cordelia Van der VeerNCYC 17
Maclin StupayEWYC 18
Fisher AllynMHYC 19
Chad SchaffnerCYC 20
Charlie MoviusCYC 21
Will McBrierEYC 22
Syd WeedEYC 23
Carly StarckCYC 24
Gordon JohnsonEWYC 25
Jade NickelPCYC 26
Henry HodgesEYC 27
Division:
420 Crew
Skipper NameClub
Zoe HoctorHSC/NCYC 1
Daniel vanHeeckerenEWYC 2
Cameron FriedauerHSC 3
Marshall WellejusHSC 4
Eva Bambakidisewyc 5
Robert "Beau" SeibelEYC 6
JP StarckCYC 7
Robert MansuettoCleveland Yacht Club 8
Stephanie PosedelEWYC 9
Jake VargaEWYC 10
Daniel WolfordErie Yacht Club 11
Samantha BaldwinEYC 12
Max BolandEWYC 13
Alex SprengerPCYC 14
Kassidy KennedyNCYC 16
Cecilia DietschNCYC 17
Andrew SusterEWYC 18
Mac McMillan MHYC 19
Will ThortonCYC 20
Bill LazzaroCYC 21
Cole WalkerErie Yacht Club 22
Emma Yarosz EYC 23
Joey Bonaccicyc 24
Megan McSweeneyEWYC 25
Davie AvisPCYC 26
Nathan MasciaEYC 27
Division:
Laser Radial
Skipper NameClub
Spencer BarnesCleveland Yachting Club 1
Molly GregoryVBC 2
Nick MaudeEWYC 3
Will CarrollCYC 4
lars kristensenEWYC 5
Christopher McCollumEWYC 6
Callie RuppenBYC 7
Lucas KylePCYC 8
Reagan LessickEagle Creek Sailing Club 9
Ben SprengerPCYC 10
Rebecca GlassPYC 11
Ethan TaylorNCYC 12
Elizabeth StarckCYC 13
Nick KozaritzVBC 14
Clayton HeadleeHSC 15
Flygon ZhangCCSC 16
Emma FriedauerHoover Sailing Club 17
Jonathan MackSJRT 18
Klay RedmanLYC 19
Allison CarrollCYC 20
Grace QuasebarthBerlinYacht Club (BYC) 21
Anthony KozaritzVBC 22
Ben RiniVBC 23
Ben StreicherMHYC 24
NATALIE DUGANcyc 25
Lily SchwartzSJRT 26
Maggie SwaseyVBC 27
Gavin CummingsNcyc 28
John RampeMHYC 29
Grant GoffEagle Creek Sailing Club 30
Alexander KakouEWYC 31
Athan ZoesEWYC 32
Jack HadlockECSC 33
Division:
Opti
Skipper NameClub
Jed LoryHSC 1
Nicholas RobertsonHSC 2
James BrassellEWYC 3
Adam StarckCYC 3
Lee McBrideEWYC 4
Ben SpengemanLouisville Sailing Club 5
Fletcher Allyn MHYC 5
Dylan RobertsonHSC 6
Evan McSweeneyEdgewater Yacht Club 7
Kieran McSweeney EWYC 8
Molly PetriganVBC 9
Michael CyrulNCYC 10
Olivia SchaffnerCYC 11
Mallory DietschNCYC 11
Charles FishmanMHYC 13

 


Copyright © 2012 Specware Inc. All Rights Reserved